Aparaty

Panasonic Lumix

Aparaty znanej serii Lumix od firmy Panasonic, których najważniejszą cechą jest możliwość nagrywania obrazu w rozdzielczości 4K 10 bit, co dzięki dodatkowej stabilizacji pozwala na wysokiej jakości ujęcia. Dzięki naszej ścisłej współpracy korzystamy z wielu różnorodnych modeli dostosowanych do wymagających realizacji.

Mikser

Behringer XR18

Mikser cyfrowy znanego producenta sprzętu audio, który dzięki wbudowanemu efektorowi oraz procesorowi dźwięku sprawia, że transmitowany dźwięk jest wysokiej jakości.

Mikrofony

bezprzewodowe

Studio wyposażone jest w system bezprzewodowych mikrofonów, które umożliwiają zrealizowanie prelekcji, sesji nagraniowej, czy transmisji z ich udziałem  w każdym miejscu w studio.

Lampy LED

Światła stałego

Lampy LED światła stałego zapewniają niezbędne oświetlenie kadru oraz dostosowanie go na potrzeby każdego ujęcia.

Monitory studyjne

Yamaha NS7

Monitory renomowanej firmy Yamaha pozwolą na odtworzenie dźwięku w jakości studyjnej, przy jednoczesnym eleganckim wyglądzie.

Gimbal

Moza Mini MX

Gimbal to urządzenie, które pozwoli na wykorzystanie go do wykonania stabilnych oraz unikatowych ujęć za pomocą smartfona.

Lampa MITOYA LED

Pierścieniowa

Lampa pierścieniowa świetnie nadaje się do równomiernego oświetlenia kadru przy bliskich ujęciach oraz dodaje spektakularny efekt flary widocznej w źrenicach.

Lampa LED

Newell Kathi RGB

Lampa w formie miecza, która dzięki możliwości zmiany mocy świecenia oraz zmiennym kolorom może być wykorzystana zarówno w formie oświetlenia kadru, jak i jako ozdoba zdjęcia.

Panele dystrybucji audio-wideo

Zlokalizowane w kilku miejscach studio panele dystrybucji pozwalają na zasilenie oraz doprowadzenie dźwięku, czy obrazu z i do urządzeń.

Statyczne

oświetlenie punktowe

W studio znajduje się łącznie 10 zróżnicowanych, punktowych źródeł światła, które pozwalają zarówno doświetlić kadr, jak i oświetlić salę oraz stworzyć ambientowy klimat.

System sufitowego mocowania

Pantografy

Studio posiada system oparty o szyny jezdne, na których zawieszone są pantografy, dzięki czemu możliwa jest praca w studio bez konieczności rozstawiania statywów.

Tła fotograficzne

Znajdujący się w studio system podwieszanych teł fotograficznych zawiera kilka kolorów, jak i również bardzo szerokie zielone tło, które wykorzystywane jest do wycięcia obiektów w kadrze z tła oraz umiejscowienia ich w innej przestrzeni.

Statywy oraz mocowania

Pełna gama statywów w połączeniu z dwoma typami wymiennych mocowań umożliwiają montaż wielu rodzajów urządzeń oraz oświetlenia i wykorzystyanie ich na rozmaite sposoby.