Zobacz co nowego w R2 Spot

R2Spot - Poznajmy się! Studio podcast Wrocław.

Data: 17.02.2024

Zapraszamy do obejrzenia naszego najnowszego filmu, w którym prezentujemy możliwości naszego studia podcastowego!
 
Opowiemy, jak możesz korzystać z naszych usług, aby stworzyć profesjonalny podcast lub wideocast.
Jeśli jesteś zainteresowany przekonaniem się, jak działa nasze studio w praktyce, zapraszamy do obejrzenia naszego filmu!
 
A jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz umówić się na nagranie, skontaktuj się z nami.
 
Aby zobaczyć pełen potencjał nagrania zapraszamy na YT, a tam wybierz jakość 4K.

 

#podcastwroclaw

WIęcej na temat organizacji sesji podcast przeczytasz w artykule poniżej.

VOUCHER na warsztaty z podstaw fotografii studyjnej

Data: 01.12.2023

Na warsztaty zapraszamy wszystkie osoby, które chcą rozpocząć swoję przygodę z fotografią studyjną. Znasz kogoś kto od dawna mówi o tym, że fotografia jest istotna w jej / jego życiu? Poniżej propozycja prezentu dla takiej właśnie osoby, aby poczynić kolejny krok.

Na warsztatach nie skupiamy się na tym jak jednorazowo wykonać zdjęcie na ustawionym już przez prowadzącego setupie, a uczymy jak samodzielnie taki stworzyć, aby osiągnąć pożądany przez Ciebie efekt. Zaoferuj bliskiej osobie możliwość nauki tego jakie parametry należy modyfikować, aby z czasem stworzenie właściwego stanowiska do fotografii odbywało się co raz sprawniej i przynosiło wiele satysfakcji.

Dodatkowo pozytywne ukończenie każdego z poniższych warsztatów upoważnia uczestników do bezpłatnego korzystania ze sprzętu PANASONIC w naszym studio w ramach przyszłych wynajmów.

R2 SPOT nawiązało współpracę z marką Panasonic

Data: 01.12.2023

Dzięki temu możecie w naszym studio bezpłatnie poznać możliwości aparatów, kamer i obiektywów tej marki.

Wynajem sprzętu jest całkowicie darmowy, jednak, aby uzyskać możliwość dostępu do tej wyjątkowej oferty musisz spełnić jeden z poniższych warunków.

Więcej przeczytasz w dedykowanym artykule.

Warsztaty w R2 Spot

Data: 03.11.2023

Masz marzenia o fotografii, ale nie masz własnego aparatu? To nie przeszkoda! 🎉 Nasze Warsztaty Fotograficzne są stworzone dla Ciebie, niezależnie od tego, czy masz sprzęt czy nie. 

Terminy na warsztaty 1:1 i 2:1 ustalane są indywidualnie, stąd możesz zakupić je, a następnie wspólnie ustalić z nami termin. Warsztaty w formule 5:1 odbywają się cyklicznie 2 razy w miesiącu terminy oraz więcej informacji na ich temat znajdziesz na stronie

Dodatkowo pozytywne ukończenie każdego z poniższych warsztatów upoważnia uczestników do bezpłatnego korzystania ze sprzętu PANASONIC w naszym studio w ramach przyszłych wynajmów.

Dzień z marką Quadralite w studio R2 SPOT

Data: 01.01.2023

Dzień z marką Quadralite w R2 SPOT! Już 18 lutego zapraszamy do naszego studio na warsztaty z oświetlenia studyjnego.
 
Poprowadzi je ambasador Quadralite Łukasz Piecyk I Piec od kuchni a przed obiektywem stanie Carla Sonre.
 
Warsztaty skierowane są zarówno do pasjonatów i amatorów fotografii, jak również do profesjonalistów, którzy zajmują się fotografią zawodowo. 2 godziny warsztatów to potężna dawka wiedzy, tej praktycznej, jak również teorii, bez której żaden profesjonalista nie wyobraża sobie pracy.
Łukasz omówi, jakie oświetlenie może przydać się w każdym studio (nawet domowym), jak pracować z modelką, jakie modyfikatory dobrać do lamp, które już posiadasz, a także podrzuci Ci parę dobrych porad, o jakich warto pamiętać podczas kompletowania Twojego studio.
 
Każdy z uczestników warsztatów otrzyma Voucher do późniejszego wykorzystania na standardowy 2 godziny wynajem fotograficzny studio z możliwością korzystania ze sprzętu dostępnego podczas naszego spotkania.
 
Nauczysz się:
✔jak fotografować
✔jak kontrolować światło studyjne/sztuczne
✔z jakich lamp i modyfikatorów warto korzystać
✔czego unikać w fotografii
⏰Start spotkania 11:00
11:00 – 13:00 – powitanie uczestników/ wstęp
13:00 – 15:00 – warsztaty
15:00 – 16:00 – podsumowanie/rozmowa z prowadzącym
 
Liczba miejsc ograniczona, więc nie warto zwlekać z decyzją ! 📸
Do zobaczenia!

Fotograficzny Luty w R2 SPOT

Data: 01.01.2023

Luty to w R2 SPOT miesiąc fotografii, więc z tej okazji przygotowaliśmy aż 4 dni konkursowe!

W każdy wtorek lutego o godzinie 9 rano pojawi się post konkursowy na naszym instagramie, ze szczegółami konkursu.  Każdego z tych dni masz szanse wygrać 3 h w naszym studio na Twoją sesję fotograficzną.

  • 7 lutego
  • 14 lutego
  • 21 lutego
  • 28 lutego

Luty 2023 to w R2 SPOT miesiąc fotografii, więc z tej okazji przygotowaliśmy aż 4 dni konkursowe! ​

Oferta specjalna

Data: 01.02.2023

Z okazji zbliżających się walentynek i dnia kobiet przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę na całodniowy wynajem okolicznościowy naszego studio w wybranych terminach, abyście mogli jak najlepiej przyjąć w naszych przestrzeniach swoich klientów i zorganizować dla nich sesje.