Lampy błyskowe

Quadralite Move X 400

Markowe, bezprzewodowo wyzwalane lampy błyskowe, które dzięki krótkiemu czasowi ładowania pozwolą na zrobienie dużej ilości zdjęć nawet w bardzo krótkim czasie.

Nadajniki

Quadralite Navigator X+

Nadajniki dedykowane do współpracy ze znajdującymi się w studio lampami serii Move.

Lampa MITOYA LED

Pierścieniowa

Lampa pierścieniowa świetnie nadaje się do równomiernego oświetlenia kadru przy bliskich ujęciach oraz dodaje spektakularny efekt flary widocznej w źrenicach.

Lampa LED

Newell Kathi RGB

Lampa w formie miecza, która dzięki możliwości zmiany mocy świecenia oraz zmiennym kolorom może być wykorzystana zarówno w formie oświetlenia kadru, jak i jako ozdoba zdjęcia.

Aparaty

Panasonic Lumix DMC GX80

Bezlusterkowe aparaty cyfrowe serii Panasonic Lumix to bardzo dobra opcja zarówno dla amatorów, którzy zaczynają przygodę z fotografią, jak i profesjonalistów.

Statyczne

oświetlenie punktowe

W studio znajduje się łącznie 10 zróżnicowanych, punktowych źródeł światła, które pozwalają zarówno doświetlić kadr, jak i oświetlić salę oraz stworzyć ambientowy klimat.

System sufitowego mocowania

Pantografy

Studio posiada system oparty o szyny jezdne, na których zawieszone są pantografy, dzięki czemu możliwa jest praca bez konieczności rozstawiania statywów.

Lampy LED

Światła stałego

Lampy LED światła stałego zapewniają równomierne oświetlenie oraz dostosowanie go na potrzeby każdego ujęcia.

Statywy oraz mocowania

Pełna gama statywów w połączeniu z dwoma typami wymiennych mocowań umożliwiają montaż wielu rodzajów urządzeń oraz oświetlenia i wykorzystanie ich na rozmaite sposoby.

Softboxy, blendy i modyfikatory oświetlenia

Rozmaita gama softboxów, blend i modyfikatorów pozwoli dostosować oświetlenie pod indywidualne potrzeby każdej sesji.

Tła fotograficzne

System podwieszanych, elektrycznie opuszczanych teł fotograficznych pozwala na użycie jednego z 6 dostępnych kolorów tła bez konieczności rozstawiania dodatkowego stanowiska.