Publicate Newsletter

Skontaktuj się z nami!
hello@r2spot.eu
+48 798 760 408

Nasze social media

Pobierz w PDF

Podcast w R2 Spot

Czy nagranie podcast to dla mnie odpowiednie rozwiązanie?

Tak, jeśli masz do przekazania swoim odbiorcom istotne treści i zależy Ci na tym, aby ludzie Cię lepiej poznali. Wypowiedź utrzymana w stylistyce podcast może mieć bardziej intymny charakter, a odbiorca poczuje się, jakby to on sam prowadził rozmowę z Tobą przy kawie. Pozna Twój styl wypowiedzi, tembr głosu oraz może nawiązać relację. 

Podcasty są obecnie coraz bardziej popularną formą przekazu zwłaszcza wśród ludzi młodych, który nie mają czasu oglądać telewizji, czytać gazet lub artykułów w internecie. Wolą oni mieć możliwość zapoznania się z nagraniem w dogodnym dla siebie momencie, umieszczonym w formie video na YouTube lub samego audio na Spotify. Takie rozwiązanie zapewnia swobodę odsłuchu bez konieczności czytania, czy oglądania obrazu podczas wykonywania codziennych czynności lub pracy. Video można również umieścić w formie reels’ów (krótkich form wideo) z napisami w mediach społecznościowych. 

Kliknięcie w kod QR również przeniosi na naszą stronę WWW

Wywiad podcast daje możliwość przekazania dokładnie Twojej wizji i poglądów na konkretne kwestie. W odróżnieniu do debaty lub panelu dyskusyjnego, podczas rozmowy podcast masz czas tylko dla siebie. Dodatkowo:

  • Ty decydujesz o treści, jaką chcesz przekazać.
  • Nie musisz też się martwić, że Twój rozmówca będzie kwestionował Twoją wypowiedź.
  • Unikniesz konfrontacji, ataku lub przepychanek słownych, które niewiele wnoszą i utrudniają przekazanie tego, co faktycznie masz do powiedzenia.
Podcast to możliwość przedstawienia swoich poglądów w całkowitym spokoju i przyjaznej atmosferze.

Nie musisz czekać na zaproszenie do telewizji lub radia, aby mieć możliwość zabrania głosu przed kamerą lub mikrofonem. Nie ogranicza Cię też czas antenowy, radiowy lub edycja materiału przez dziennikarzy, która może zmienić sens i istotę Twojej wypowiedzi.

Samodzielnie możesz zdecydować, czy rozmawiasz sam na konkretny temat, czy ktoś prowadzi wywiad z Tobą. Możesz również zostać osobą prowadzącą wywiad z zaproszonym gościem lub ekspertem w danej dziedzinie lub po prostu prowadzić koleżeńską rozmowę 1:1 na dany temat bez podziału na rolę.

Co oferuje R2 dla Ciebie?

W naszym studio przygotujesz kompleksowe nagranie. Możesz dostosować wnętrze do swojego stylu lub marki – postawić baner lub ścianki wystawiennicze, aby podkreślić indywidualny charakter Twojej realizacji. Twoja wypowiedź będzie nagrana przy pomocy profesjonalnych mikrofonów i kamer, a następnie poddana postprodukcji audio, dzięki czemu słuchacze nie zrezygnują z odsłuchu ze względu na złą jakość dźwięku.

Możliwa jest edycja i montaż wypowiedzi w postprodukcji oraz usunięcie fragmentów, w których Twoja wypowiedź nie wybrzmiała odpowiednio i nie zostalo przekazane dokładnie to, co miało być. Po nagraniu otrzymasz od nas plik surowy, z którego wybierzesz ostatecznie to, co chcesz zawrzeć w swoim odcinku nagrania i dokładnie to zostanie przez nas zmontowane. To Ty lub Twój zespół decydujecie o ostatecznej o treści, jaka znajdzie się w zmontowanym materiale, a nie osoba, która dokonuje montażu.

Więcej informacji o podcast

Przykładowe wideo poniżej

Kadr w poniższym filmie znajduje się w naszej „strefie relaksu” studio. Dysponujemy jeszcze dwoma scenografiami w przestrzeni studio oraz mamy możliwość nagrań na jednolitych tłach fotograficznych. W przykładowym wideo nie zobaczysz naszego typowego montażu, gdyż celem tego nagrania jest pokazanie mnogości rozwiązań, jakie są możliwe do zrealizowania tworząc końcowe wideo razem z nami.

Zobacz wideo

R2Spot – Poznajmy się! Studio podcast Wrocław. Nagraj swój podcast we Wrocławiu #podcastwroclaw

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego filmu na kanale YouTube, w którym prezentujemy możliwości naszego studia podcastowego! Opowiemy, jak możesz korzystać z usług R2 Spot, aby stworzyć profesjonalny podcast lub wideocast. Jeśli jesteś zainteresowany przekonaniem się, jak działa nasze studio w praktyce, zapraszamy do obejrzenia naszego filmu!

faviconwww.youtube.com

Wygląd studio

W R2 Spot możesz komfortowo przyjąć swoich gości. Studio ma charakter ekskluzywnego i jednocześnie przytulnego apartamentu, w którym zaproszone osoby jak i Ty będziecie czuć się komfortowo. Stylistyka naszej przestrzeni pozwala utrzymać jednocześnie profesjonalną i swobodną atmosferę, dzięki czemu ogranicza się ewentualny stres osobom, które nie są zaznajomione z wystąpieniami przed kamerą.

Plan studio wraz z opisem

Zwartość oferty

Podstawowa oferta R2 Spot dostępna jest naszej stronie www. Świadczymy usługi związane z rejestracją podcast, streamingiem oraz fotografią. W ramach pakietu „reels” oferujemy montaż krótkich fragmentów wypowiedzi z dynamicznymi opisami do umieszczenia w mediach społecznościowych w pionowym formacie. Możliwe jest wsparcie zaufanego zespołu w zakresie wizażu i stylizacji. Organizujemy również usługi kompleksowe, aby podczas wizyty stworzyć jak najwięcej przydatnych treści, które pozwolą dobrze wykorzystać czas spędzony u nas. Dlaczego więc po nagraniach nie skorzystać z okazji i nie wykonać paru zdjęć studyjnych, skoro już mamy odpowiednią stylizację i wszystko dostępne od ręki?

PODCAST

Więcej informacji na temat usługi rejestracji podcast znajduje się w dedykowanym artykule na naszej stronie pod przyciskiem poniżej.

Więcej o podcast

Połączenie usług w pakiety mogą stanowić przykładowo:

  • organizacja sesji podcast (audio + wideo) połączona w usługę montażu plików w końcowy przydatny plik, przy jednoczesnym zapewnieniu dostępu do teł fotograficznych, aby wykonać prostą lub bardziej zaawansowaną sesję fotograficzną.
  • organizacja profesjonalnej sesji wizerunkowej na potrzeby artykułu, treści na stronę internetową lub inne media takie jak LinkedIn, Instagram, Facebook.
  • organizacja sesji podcast z jednoczesną transmisją na żywo,
  • organizacja panelu dyskusyjnego rejestrowanego na potrzeby późniejszego montażu, przy jednoczesnej transmisji na żywo wraz z zestawianiem połączeń w formie wideo lub telefonicznej z zainteresowanymi użytkownikami.

Cennik podstawowy

Standardowy cennik znajduje się na naszej stronie WWW. W przypadku łączenia usług, streamingu oraz pakietów odcinków wyceny dokonujemy indywidualnie. Rabaty pojawiają się w przypadku rezerwacji studio powyżej 3 godzin.

Aktualny Cennik

Rejestracja podcast audio

Podcast audio, czyli rejestracja rozmowy przy pomocy profesjonalnych mikrofonów. Po takiej usłudze udostępniemy surowy, czyli nieobrobiony materiał audio.

Cena za usługę wynosi: 350 PLN za godzinę w studio.

Rejestracja podcast wideo

Rejestracja podcast audio wraz z wideo. W efekcie takiej rejestracji udostępniamy surowe (nie poddane obróbce) nagrania audio oraz wideo przy użyciu profesjonalnych mikrofonów oraz kamer.

Cena za usługę według standardowego cennika wynosi: 550 PLN za godzinę w studio.

Montaż

Usługa montażu polega na stworzeniu końcowego pliku wideo oraz audio, który został poddany obróbce audio oraz wideo na potrzeby stworzenia końcowego pliku. 

Cena za usługę montażu wynosi 550 PLN za pojedynczy plik z czasem trwania do 45 minut. 

Wyjątek stanowią pliki typu reels / shorts, gdzie cena wynosi około 150 PLN za plik, w zalezności od poziomu skomplikowania montażu.

Podsumowując, aby otrzymać od nas gotowy plik należy zakupić usługę rejestracji audio lub audio z wideo + usługę
montażu. W przypadku większej ilości usług proponujemy rabaty. 

Możliwy jest samodzielny montaż plików przez klienta. Uprzedzamy jednak, że obróbka surowych plików audio oraz surowych plików video wymaga odpowiedniej wiedzy, doświadczenia oraz bardzo wydajnego komputera (zwłaszcza w przypadku plików wideo). W przypadku pytań chętnie podpowiemy i dostosujemy nasze usługi do Państwa potrzeb.

W przypadku zainteresowania współpracą z nami i stworzenia razem użytecznych treści oraz chęci uzyskania indywidualnej oferty zapraszamy do kontaktu pod adresem: hello@r2spot lub pod numerem telefonu: +48 798 760 408

Translate our website into any language

Are you interested in our offer? You can translate our website by selecting a language from the list below. Translation using Google Translate. Only the content of the website in Polish is legally binding.

If you want to disable the translation function, click the cross in the upper right corner of the page.

Select your language from the list below:

Pobierz w PDF

BACK to the TOP of the siteAbout PODCAST